PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123697}

Za wszelką cenę

Million Dollar Baby
7,8 275 507
ocen
7,8 10 1 275507
7,9 35
ocen krytyków
Za wszelką cenę
powrót do forum filmu Za wszelką cenę

Ostatnia walka Maggie. Przeciwniczka dostala ostrzezenie, ze jeszcze jeden wyskok i
dyskwalifikacja. W nastepnej rundzie Maggie klepie murzynke az do gongu oznajmiajacego
koniec rundy, sedzia je rozdziela Maggie odchodzi. Murzynka uderza ja od tylu po gongu, ta upada
na stolek i w efekcie ląduje w szpitalu do konca zycia. Jakim cudem murzynka wygrala tą walkę?
Co, sedzia uznal ze a ch*j ten jeden wyskok jeszcze jej daruje?

ocenił(a) film na 10
hagrid8

Nie pamiętam żeby było powiedziane że Niemka wygrała.

ocenił(a) film na 8
Roshigdz

Matka w szpitalu jej powiedział, że podobno niesłusznie, ale przegrała.

ocenił(a) film na 10
face of Melinda

Jej matka, jeśli nawet tak by powiedziała to bym jej nie wierzył, bo pewnie walki nie widziała, a swój interes też miała w dołowaniu córki. Trochę czasu minęło i mogę już nie pamiętać, ale o tym czy niemka wygrała nie było mowy bo zepchnięto ten fakt na ostatni plan, w tym momencie jej tragedia była najważniejsza. Czy przegrała? na pewno nie wygrała, więc jakie to ma znaczenie

ocenił(a) film na 8
face of Melinda

Powiedziała, przynajmniej w tej kopii, którą wczoraj oglądałam na TVP Kultura. A podejrzewam, że sama bohaterka też domagała się prawdy po wybudzeniu. Ale fakt, to akurat było mniej ważne dla reżysera niż ukazanie jej tragedii.

ocenił(a) film na 7
hagrid8

Co Ty daltonista? Jaka znowu murzynka?

ocenił(a) film na 7
Detoksynator

Lucia Rijker jest jakąś taką mulatką, może i murzynką przecież.

ocenił(a) film na 7
MxVela

Jak to jest murzynka to ja jestem niebieski i mam 4 metry wzrostu
matka białą, ojciec mulat- bliżej jej do białej niz do mulatki, co dopiero do murzynki...

ocenił(a) film na 7
Detoksynator

Może i masz rację, ale trochę się za bardzo burzysz. Tak już jest, że jak nie jesteś całkiem biały, to biały nie jesteś i koniec. Co najwyżej mulat, ale rzadko się tak potocznie mówi.

ocenił(a) film na 7
MxVela

jak nie jesteś do końca biały to jesteś murzynem! może i tak jest , ale tylko w Twoim świecie..aveee ;)

ocenił(a) film na 10
hagrid8

Co wy, przecież walka została zakończona przez TKO. Maggie klepała ją ostro i sędzia ringowy rozdzielił zawodniczki (może i nawet gong było słychać, nie wiem, co nie zmienia faktu) machając w górze rękami (dobrze to widać) co jednoznacznie stwierdza że kończy walkę, ponieważ jedna z zawodniczek nie jest w stanie jej kontynuować - w tym przypadku niemka. Widać też, że od razu po tym wszyscy 'nasi' cieszą buzię, aż do tego feralnego zdarzenia..
Potem coś było wspominane że przegrała ale to była tylko taka gadka a nie fakty - trzeba się dobrze wczuć w kontekst tych wypowiedzi

ocenił(a) film na 8
tm09k8

przecież trener jej powiedział, że nie poda jej co znaczy jej napis, bo NIE wygrała..

olka_kiss

to, że meggie przegrała, nie oznacza też że niemka wygrała. walka mogła zostać unieważniona, cokolwiek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones