PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123697}

Za wszelką cenę

Million Dollar Baby
7,8 275 507
ocen
7,8 10 1 275507
7,9 35
ocen krytyków
Za wszelką cenę
powrót do forum filmu Za wszelką cenę

za co Freeman dostał Oscara??
Tak czy inaczej film dostał ode mnie 10

ocenił(a) film na 8
MsSeeQ

za przewinięcie się przez film trochę tu , trochę tam :) Ale ogólnie rzecz biorąc mimo że mało zagrał dobrze stworzył postać milczącego człowieka z przeszłością zmagającego się z jeszcze bardziej zamkniętym w sobie przyjacielem ( Eastwood). :)

ocenił(a) film na 8
doma175

I dlatego właśnie dostał oscara za rolę drugoplanową. Jak dla mnie był rewelacyjny, przeważnie wciela się w rolę dobrego, wrażliwego człowieka, a ta rola była apogeum tych wszystkich ról.

ocenił(a) film na 8
palinka9999

Oscar jak najbardziej zasłużony. Jak na rolę drugoplanową to i tak dużo zagrał. Był przypadek jakiejś aktorki, która wystąpiła w 4 scenach i dostała Oscara- to wtedy można by było powiedzieć za co ?

MsSeeQ

Za perfekcję.

użytkownik usunięty
MsSeeQ

Przyznam szczerzę, że również strasznie się zdziwiłam, że Freeman dostał Oscara za ten film! Oczywiście nic mu nie ujmując bo to swietny aktora ale za co ten Oscar.....

użytkownik usunięty
MsSeeQ

Co roku są przyznawane, wiec wybrać trzeba...Akurat on okazał się, najlepszy... zwycięzcą w 2005. Rola bardzo dobra. I przecież to rola drugoplanowa, a czasem mialo sie wrazenie jakby tworzył pierwszy plan - bo, albo scenariusz byl tak dobry, że pozwolił mu na to, albo po prostu zasługa jego warsztatu. Drugoplanowa rola.

ocenił(a) film na 9
MsSeeQ

Ja nie rozumiem jednego, dlaczego Maggie przegrała walke o tytuł. Została uderzona po gongu, pozatym sędzie przestrzegał rywalkę, ze jeszcze jeden wybryk i dyskwalifikacja. Czaje, że to dodaje więcej dramatyzmu, ale jest nie logiczne.

ocenił(a) film na 10
Kubafilmozerca

a przegrała?

ocenił(a) film na 8
MsSeeQ

Tak przegrała. Kiedy leżała w szpitalu matka powiedziała do niej, że przegrała. Co prawda niesłusznie ale przegrała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones