PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123697}

Za wszelką cenę

Million Dollar Baby
7,8 275 507
ocen
7,8 10 1 275507
7,9 35
ocen krytyków
Za wszelką cenę
powrót do forum filmu Za wszelką cenę

30 letnia babka która nie ma w ogóle doświadczenia w boksie kładzie przeciwników bez problemowo. Na prawdę emocje sięgają zenitu gdy wiesz ze podczas kolejnej walki znowu połozy przeciwniczkę w jednej rundzie. Rocky jest taką samą bajką a mimo to dałem filmowi dychę bo tam czułem jakieś emocje naprawdę potrafiłem utozszamic sie z bohaterem a tutaj to jest taka nuda ze mozna znieśc jajo. Została mi godzina filmu i nie wiem czy chce mi sie oglądać film do końca mam dość

Tomek23199304

Chcę jeszcze porównać ten film do wściekłego byka. W tamtym filmie o ile pamiętam tez tych walk było sporo i czuło sie podczas tych scen krew, pot oraz łzy a tutaj laska wchodzi na ring 20 sekund i walka zakończona no porażka po prostu Z tego co wyczytałem ostatnia walka trwa trochę dłuzej ale nie chce mi sie przechodzić przez film do końca zeby to zobaczyć. Fajnie by było zeby ktoś udzielił sie w tym temacie i pokazał mi na ten film inny punkt widzenia moze film jest dobry tylko ja czegoś nie dostrzegam

ocenił(a) film na 10
Tomek23199304

Skoro oba filmy są dla Ciebie bajkami. W "Rockym" widzisz emocje a w tym filmie ich nie widzisz. To, bracie z tobą jest poważny problem a nie z tym filmem. Nie ma co debatować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones