PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123697}

Za wszelką cenę

Million Dollar Baby
7,8 275 532
oceny
7,8 10 1 275532
7,9 35
ocen krytyków
Za wszelką cenę
powrót do forum filmu Za wszelką cenę

Rewelacyjny film

ocenił(a) film na 9

Aż wstyd się przyznać, że 20 letni chłop (czyli ja ;p) się może rozpłakać na filmie. :) Ale naprawdę
warto obejrzeć. Zasłużone Oskary dla Clinta Eastwooda, Hilary Swank i innych.

chop

aaaa tam wstyd ! Żaden wstyd. Mnie też film poruszył... co jak co, ale szczerze mówiąc nie spodziewałem się kompletnie takiego obrotu spraw w tym filmie.
Bardzo polecam, doskonałe kino.
Pozdro

ocenił(a) film na 9
chop

Pamiętam jak oglądaliśmy ten film na dvd i każda osoba w pokoju kryła się ze swoimi łzami. Chyba każdemu, kto się wczuł poleciały łzy.

ocenił(a) film na 10
chop

Za każdym razem gdy go oglądam płaczę jak dziecko. Jest coś w tym filmie co potrafi wywołać ogromne emocje i dotknąć gdzieś głęboko.

ocenił(a) film na 10
Marian381

Ten na prawdę umie poruszyć człowieka. I dlatego za często nie oglądam takich filmów, bo wiem że potem cały czas będę o nim myśleć.

ocenił(a) film na 10
Pamela16

Mam tak samo

ocenił(a) film na 8
chop

No właśnie żaden wstyd mnie też się łezka uroniła a żyję jeszcze raz dłużej niż ty po prostu piękny film a końcówka naprawdę smutna podejrzewam że też nie potrafiłbym tak żyć przykuty do łóżka polecam film pozdrawiam

użytkownik usunięty
chop

Racja, świetny film. W mojej opinii duet Clint-Freeman po prostu mistrzostwo świata.

ocenił(a) film na 8
chop

Żaden wstyd. Ja mam 22 lata i też nie mogłem powstrzymać łzy, więc jak widać w tym filmie coś jest. Film nadwyraz realistyczny i życiowy. Piękny obraz wyreżyserowany przez Eastwooda.

ocenił(a) film na 10
kamil_morawski1

No tak ja tez mam 22 i musze przyznac ze dawno nie plakalam na zadnym filmie ale tutaj nie dalo sie inaczej ;/ a juz jak uslyszlam co oznacza slowo ktore miala na swoim szlafroku to juz nie wytrzymalam,caly czas tylko krzyczalam w myslach NIE NIE NIE. Ale film to film. Bardzo dobry.

ocenił(a) film na 8
Vanja_8

Ten moment był kulminacyjny, Mo kusze, mój skarb ;)

ocenił(a) film na 10
kamil_morawski1

albo Moja krew :) az mnie wtedy ciarki przeszly ;)

ocenił(a) film na 9
kamil_morawski1

To fakt, ten film wywołuje duże emocje, to jego wielka zaleta. Polecam każdemu obejrzeć !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones