PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123697}

Za wszelką cenę

Million Dollar Baby
7,8 275 445
ocen
7,8 10 1 275445
7,9 34
oceny krytyków
Za wszelką cenę
powrót do forum filmu Za wszelką cenę

Jakim cudem przegrała? Film bardzo dobry ocenił bym go na 10, ale przez jedną dużą głupotę
w tym filmie nie mogę tego zrobić. Niby jakim cudem Maggie przegrała walkę o mistrzostwo.
Sędzia ringowy wyraźnie pokazał że to koniec i że wygrała przez nokaut. Niemka uderzyła ją po
walce. Za takie coś została by zdyskwalifikowana na jakiś czas albo nawet do końca życia, a
jeśli na dodatek doprowadziło by to do takiej sytuacji jak w filmie myślę że blue bear skończyła
by w więzieniu za spowodowanie stałego uszczerbku na zdrowi, a nie kontynuowała by kariery
jako mistrzyni świata. To tak jakby Czakijew po przegranej z Włodarczykiem z zaskoczenia by
mu przywalił i dzięki temu wygrał. To nie ma jakiegokolwiek sensu. Razi mnie to bardziej,
ponieważ moim zdaniem, gdyby zdobyła te mistrzostwo, a niemka poszła by za to do więzienia,
nic nie zmieniło by się dalej w jej życiu. Tylko wcześniej by się dowiedziała co znaczy jej
pseudonim i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones