PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123697}

Za wszelką cenę

Million Dollar Baby
7,8 275 507
ocen
7,8 10 1 275507
7,9 35
ocen krytyków
Za wszelką cenę
powrót do forum filmu Za wszelką cenę

PoMoCy !!!

ocenił(a) film na 8

potrzebuje napisów do tego filmu w polskiej wersji jesykowej [ nie hebrajskiej :p ] film mam na 2 cd z gory dzieki za pomoc

ocenił(a) film na 9
G__I__Jane

mam ten sam problem...pewnie z dc++ masz go.....i to w ripie elegancko a tu napisów nie ma co dół!ale ja szukam cały czas ...do filmu"upadek" też poszukuje.....jakby co to daj znać gg:2229770....jak znjadziesz...razem łatwiej szukać:D

ocenił(a) film na 10
PeePee

mam ten sam problem:/ hebrajskie napisy na http://www.napisy.org i w ogole wszedzie , juz drugi dzien poszukuje:/

na dc++ nie ma w ogole:/

dajcie znac jak cos znajdziecie

gg:1031785

G__I__Jane

Jeśli już masz ten film z napisami, to czy mogłabym od ciebie go kupić? Please , odpisz tu lub na aneta_agape7@poczta.onet.pl

Z góry dziękuję

ocenił(a) film na 9
Justyna_0288

pewnie ja moge sprzedać....za 0.99zł.Dziś okazja ..ale bez napisów...to jak chcesz??

PeePee

napisy juz są na napisy.org.pl , na 2 cd


Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Justyna_0288

a to ja juz wiem...wczoraj to odkryłem...ale dzięki bardzo..mimo iż napisane jest że pasują do DVDrip screner pasują też do innej...pozdrawiam

PeePee

To wyślesz mi czy nie?
PZDR.

ocenił(a) film na 9
Justyna_0288

ale co mam Ci wysłać??napisy przecież sama możesz sobie ściągnąć....Ty film chcesz???????????!!!!!!!!!!!!! !!!

ocenił(a) film na 9
PeePee

Nauczcie się ludzie że jak nie ma napisów na napisy.org lub na napisy.info to ich po prostu w ogóle nie ma.

ocenił(a) film na 9
Danny_Trejo

taaa jasne.....tak Ci się wydaje młody człowieku :)))) atak apropos to fajne masz zdjęcie!!Porabane są te wyszukiwarki tam!np.nie ma tam niby napisów do "Upadek" a ja wiem że są bo ściągałem już dwa pliki txt z dc++ i było napisane że to z napisy.org.....o tak walą w ch....;)

PeePee

a myślisz ze o co mi chodzi?
o napisy?


ocenił(a) film na 9
Justyna_0288

Właśnie kradnę ten film. Jutro rano powienien być. Jak jesteś miłą dziewczyną to prześlę Ci to za "Bóg zapłać".

Danny_Trejo

No pewnie że jestem . A czy Bóg Ci odda?

PZDR

ocenił(a) film na 9
Justyna_0288

ej Danny jak Ty chcesz jej to przesłać??ja mam już ten filmik tak w ogóle od 2 dni ale jeszcze nie obejrzałem!Sesyja:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones