PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123697}

Za wszelką cenę

Million Dollar Baby
7,8 275 532
oceny
7,8 10 1 275532
7,9 35
ocen krytyków
Za wszelką cenę
powrót do forum filmu Za wszelką cenę

Niesamowity film

ocenił(a) film na 10

Moja ocena 10/10, że tez wcześniej na niego nie trafiłem.... Jak myślicie co dalej stało się z trenerem wykreowanym przez genialnego Clinta.... Reżyser czyli on sam, daje tutaj nam widzom, pole do popisu..... Hilary Swank zagrała niesamowicie ...

Andy77

Ja również wczoraj oglądałem, oceniłem tak samo. Film absolutnie genialny..

ocenił(a) film na 9
pawcio12vip

Ja tak samo wczoraj po raz pierwszy obejrzałem ten film i także jestem pod wielkim wrażeniem. Gra aktorska i fabuła to największe plusy. Nie było minuty żebym nudził się na tym filmie. I oczywiście doskonała końcówka, która zmusza widza do głębszych refleksji. Żałuję tylko, że wszedłem wczoraj na ten portal i natknąłem się na chamski spoiler w temacie pewnego trolla. Film jest genialny i polecam go każdemu. Szkoda tylko, że obejrzałem go dopiero wczoraj w telewizji. Chociaż parę lat wcześniej może bym aż tak nie docenił tego filmu. Absolutnie zasłużone Oscary w każdej kategorii. Polecam :)

Dexter_2465

zgadzam się z tym, że ten film jest wart obejrzenia. przez ostatnie 30 minut filmu po prostu płakałam, był tak wzruszający, również polecam bo naprawdę warto ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones