PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123697}

Za wszelką cenę

Million Dollar Baby
7,8 275 507
ocen
7,8 10 1 275507
7,9 35
ocen krytyków
Za wszelką cenę
powrót do forum filmu Za wszelką cenę

Moim zdaniem...

ocenił(a) film na 9

Odłączenie Maggie od respiratora było tchórzostwem... Powinien wspierać ją i motywować do
dalszego życia. Życie to nie tylko boks mimo iż dla niej mógłby się tym wydawać. Takie jest właśnie
moje zdanie.

ocenił(a) film na 9
shelovesyou

Pewnie...
Tylko, że ona sama tego chciała, a w takiej chwili człowiek nie chce cierpieć... Ja go rozumiem. Zrobił to co uważał za słuszne, kierował się sercem i to czyni ten film takim pięknym.

ocenił(a) film na 9
shelovesyou

I co to za życie?
To było jej pragnienie, które on spełnił.

ocenił(a) film na 9
tygrysulka

Z tego co pamiętam to miałaby szansę na normalne życie tyle, że amputowali jej nogę.

ocenił(a) film na 9
shelovesyou

Nie wiem... ja bym nie chciała żyć będąc niemalże całkowicie sparaliżowana. Ona nie mogła poruszać ani nogami (pomijając amputację jednej z nich) ani rękoma. W pełni rozumiem i ją i Franka.

ocenił(a) film na 10
shelovesyou

nie, z tego co pamiętam Maggie upadła na krawędź taboretu i upadła na szyję.(kręgi) Ona była sparaliżowana od szyi w dół, pokazuje to choćby scena kiedy rodzina chce ją zmusić do podpisania papieru i wkładali jej długopis do ust.czyli nie tylko amputowanie nogi jej "groziło"( a tę chcieli odciąć chyba z powodu odleżyn) Wiec według mnie odłączenie jej od respiratora było dobrą decyzją szczególnie, że Meggi sama tego chciała. Skrócili jej cierpień.

shelovesyou

ja uważam że podjął słuszną decyzję. takie życie - na jakie ona została skazana przez wypadek na ringu - nie jest prawdziwym życiem. ja wolałbym odejść niż cierpieć i być zależną od innych, stać się dla nich ciężarem

ocenił(a) film na 9
isobel

Może to i racja właściwie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones