PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123697}

Za wszelką cenę

Million Dollar Baby
7,8 275 532
oceny
7,8 10 1 275532
7,9 35
ocen krytyków
Za wszelką cenę
powrót do forum filmu Za wszelką cenę

Mo Cuishle

ocenił(a) film na 10

Po prostu piękne. Oglądam już ten film któryś raz z kolei i zawsze płaczę w tym samym momencie.... Mo Cuishle

ocenił(a) film na 10
zasmazka

masz racje. caly film pomimo tego co przedstawia jest niezwykle stonowany i ukrywa emocje. a to jedno male niepozorne słowo zawiera w sobie tyle tresci.ogólnie ten film to cos absolutnie niesamowitego. odczucia podobne jak po seansie amadeusza chociaz klimat obu dziel jakze inny

duende_2

Film oglądałem po raz trzeci i po raz trzeci nie mogłem powstrzymać się od łez... I chyba żadnych recenzji, więcej nie potrzeba...

globus

Zgadza się wczoraj też oglądałem i byłem wzruszony. Maggie dostała szanse w życiu i ją wykorzystała. Spełniła swoje marzenia. Nie chciała zapomnieć jak krzyczał tłum "Mo Cuishle". Czuła się człowiekiem spełnionym. Ludzie umierają mając poczucie niedosytu. Gdy umrę chciałbym właśnie tak się czuć jak Maggie. Ostatni raz wziąć głęboki wdech i wiedzieć, że zrobiłem to co chciałem, to co zaplanowałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones