PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123697}

Za wszelką cenę

Million Dollar Baby
7,8 275 504
oceny
7,8 10 1 275504
7,9 35
ocen krytyków
Za wszelką cenę
powrót do forum filmu Za wszelką cenę

Kto zamiast Swank?

ocenił(a) film na 5

Zepsuła mi cały film panna Hilary !!! Ahhhh kto ja tam obsadził,bo nie dam wiary ze Clint !! zupelnie sie nie nadawała,jeszcze ta jej twarz,wrrr! Co ona tam robiła , ja nie wiem, bawiła sie w bokserke, i po 1,5 h gdy juz zaliczyła swoj upadek, konczy sie parodia boksu, i zaczyna calkiem niezły film ! ;) to jednak nie zmieni mojej oceny...panna Swank,chowaj sie a nie przyjmuj takich ról, bo psujesz tym cały film. Komu jeszcze nie pasowała do tej roli? ja Bym widziała Michelle Rodriguez, idealna do grania twardych babek które w glebi sa wrazliwe itp itd, Idealna do tej roli. ktos jeszcze uwaza ze Swank kompletnie sie nie nadawała?

ocenił(a) film na 10
Nymphooo

Mam nadzieję, że filmwebowicze są w miarę mądrzy i nikt inny tak nie uważa.
Ten film jest tak dobry właśnie dzięki Swank. Wybitna rola ,koncertowo wręcz zagrana. Akademia filmowa uhonorowała ją Oskarem za tą rolę i tym razem nie było pomyłki. Należało jej się. Narzekania filmwebowych malkontentów nic tu nie zmienią.

ocenił(a) film na 5
HRA

Fanow swankowej zapraszam do wzdychania nad jej talentem na jej profilu , i dodam ze madrzy filmwebowicze umieja czytac tytul ktory jak przypominam brzmi "kto zamiast swank" takze jest to jednoznaczne z tym ze chcialabym aby wypowiadali sie tutaj ludzie ktorym ona nie pasuje do tej roli;) ladnie sie spielas dziewczyno .o jej nagrodach i wspaniele zagranej roli prosze sie wypowiadac na jej fanpage,albo zalozyc watek zatytulowany "kocham hilary" lub cos w ten desen, bo tu temat dotyczy zupelnie czego innego, co wydawalo mi sie-widac od razu,ale zawsze przeciez znajdzie sie ktos komu trzeba tlumaczyc bo byloby za pieknie jakby kazdy od razu czytal ze zrozumieniem..mam nadzieje ze madrzy filmwebowicze to dostrzega i narzekania filwebowych malkontentow nic tu nie zmienia.. ;)

ocenił(a) film na 10
Nymphooo

Drogi kawalerze, na wstępie spytam - czy ty jesteś trzeżwy? bo po twojej chaotycznej i bełkotliwej wypowiedzi sądząc to nie.
Jestem tylko skromną i uprzejmą damą, ale o swoją godność dbam i z zatrutymi alkoholem młodzieńcami to ja gawędzić nie zamierzam. O nie.

ocenił(a) film na 5
HRA

Hhahahah tego oczekiwalam ahahah uhuhuhu zaczyna sie wielkie madrzenie tak tak juz przejrzalam twoje dyskusje i zauwazylam ze obrazanie kazdego kto ma inne zdanie niz ty jest na twoim porzadku dziennym,o znawco,bardzo sie ciesze ze dbasz o swoja godnosc i w ziazku z tym juz nie bedziesz sie tu wypowiadac,zajmij sie najpierw zdefiniowaniem swojej plci bo zaobserwowalam ze w niektorych watkach udzielasz sie jakos facet hahha i nastepna rzecz blyskotliwe ty cos, spojrz na moj nick i zastanow sie jeszcze raz,bo chyba cos tutaj grubo nie halo gdy zwracasz sie do mnie per kawaler gdy jestem kobieta hahaha.uf takze teraz wykaz sie swoja godnoscia by nie psuc mi watku nie nie rajwodzic o rzeczach zupelnie nie na temat dziecko nie chcemy tutaj takich ludzi.a teraz tadam odpyskujesz czy nie dzieciaku wykazujac swoja pseudointeligencje i powsciagliwosc. Swoja godnoscia wykazuj sie i czym predzej spadowa,moim stanem trzezwosci sie nie interesuj a bardziej zajmij sie okreslaniem swojej plci jedym slowem wypier daaaaa laaaaaa jjjjjjjjj hahahhaha czekam czekam na co twoja duma tutaj pozwoli boze spraw aby ten troll,to dziecko juz sie tu nie wypowiadalo

ocenił(a) film na 10
Nymphooo

Proszę już odstawić trunek drogi kawalerze, on cię zgubi. To droga do zatracenia.
i nie udawaj kobiety, bo już sam śmiech cię zdradził.
Tylko menele rechoczą - "ahahah uhuhuhu"
Zacne panie ,jak ja śmieją się delikatnie - hihihi.

HRA

No to widzę, że masz dużą wiedzę o tym, jak "rechoczą menele". To chyba mówi samo za siebie, prawda...? A w sposób "hihihi" nie śmieją się zacne panie, ale idiotki. Pozdrawiam drogi trollu, ale wyjdź już, nikt Cię nie chce czytać. [i teraz zacznę czekać, aż przestudiujesz mój profil od A do Z i znajdziesz film, za którego ocenę będziesz mógł mi nawtykać, bo uważasz, że jest be. Przecież wszyscy powinniśmy kochać jedno i to samo!]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
HRA

Oh oh ależ mnie to nieziemsko zabolało i poszło mi po ambicji! Wszystko jest dla Ciebie źle, droga osobo [nie będę się zwracała w określony sposób, bo skoro samo nie jesteś w stanie określić swojej płci, to troszeczkę trudne jest to dla mnie]. Jest tak okropnie i boleśnie źle, jeśli ktoś ma inne zdanie od Twojego, tak okropne nicki i w ogóle, wszyscy tutaj są planktonem, mistrzu! Musisz mieć bogate problemy z nawiązywaniem znajomości i radzeniem sobie w życiu PRAWDZIWYM, skoro jedyne, co możesz to wyładowanie swoich humorków w internecie. Słuchaj, wszystko da się zrozumieć i nawet dla Ciebie znajdzie się pomoc, a także polecam potrenowanie ortografii, jak już chcesz być taki/taka elokwentny/a i w ogóle, bo to Twoje "RÓWNIERZ" dosyć ostro daje po oczach.

A ja nie pozdrawiam, a tym bardziej już nie serdecznie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
HRA

i proszę tak nie ochać. Nie jest Pani u siebie w agencji , tylko na porządnym portalu.

Jak zwykle pozdrawiam

HRA

Taaaaaaaak jest, bo w końcu sprawdzanie tutaj moich wyników w nauce [bo przecież o WYNIKACH świadczy ortografia, nie zapominajmy!] jest czymś potrzebnym i ważnym - no prawie tak, jak zeszłoroczny śnieg. Słabo to wyszło. Zaczynam wątpić w to, czy ten portal jest "porządny", ponieważ skoro panoszą się tutaj ludzie Twojego pokroju, droga osobo, nie świadczy to o filmwebie najlepiej. Bawi mnie również to, jak ludzie potrafią się kłócić z innymi, ponieważ ktoś nie zgadza się z ich opinią. Mam nadzieję, że tym razem moje ZDANIA NIE BYŁY CHAOTYCZNE i piękne oczy osoby będą w stanie ogarnąć coś z tego bełkotu planktonu. I tak na marginesie to widzę, że kolejny raz wykazujesz się rozeznaniem w jakiejś kwestii - tym razem dotyczy ona "ochania w agencjach". :>

Ha, tym razem odpowiem pozdrowieniami, ponieważ strasznie ubawiła mnie ta dyskusja :)
P.S. Jeśli zdania zakańczasz kropką, to zaczynaj je wielką literą, to tak do początku drugiej wypowiedzi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Mimoza_18

Mimoza daj spokój, szkoda nerwów i czasu na HRA. Zauważyłem że każdego kto ma inne zdanie miesza z błotem i wyzywa. Ja według HRA jestem onanistą i głupkiem bo ująłem się za innym użytkownikiem, który miał inne zdanie od HRA.
Chory człowiek, który potrzebuje pomocy i tyle. Pewnie znowu coś napisze wybitnie inteligentnego. Ja postanowiłem już nie odpisywać. Napiszesz prawdę a taki człowiek potem sobie krzywdę robi. Po co go mieć na sumieniu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
HRA

W pełni się z Tobą zgadzam.. Świetnie odegrała swoją role, nie rozumiem ludzi którzy sądzą że zepsuła film...

ocenił(a) film na 10
jasnyy

Ludzi w ogóle ciężko jest zrozumieć. a już szczególnie w internecie. Nie ma się co przejmować, pewnie tak być musi.
Bywa czasem, że jednak dochodzimy do porozumienia, więc nie jest tak żle.

HRA

Hilary wspaniale zagrała i zgadzam się, w pełni zasłużyła na statuetkę. To perełka filmowa pod każdym względem,do której wraca się z przyjemnością mimo upływu lat.

ocenił(a) film na 10
dasari

Słowa Pani są dla mnie jak ambrozja, mógłbym je spijać litrami i ciąle byłoby mi mało.

ocenił(a) film na 10
HRA

Zjadłem "g". przepraszam
Całkiem smaczne było.

HRA

Na zdrowie ;))

Ambrozja...hmm pycha, narobił mi Pan smaku

ocenił(a) film na 10
dasari

ależ to Pani, jak napisałem jest producentką tego tylko Boginiom znanego trunku.Szczęściarz ze mnie, że nadal raczy mnie Pani obdarowywać tym rarytasem, pisząc do mnie tak miło i uprzejmie.

HRA

Dobrze, że nie widzi Pan mojego spłonionego lica.....toż to Pańskie komplementa są mi rarytasem

HRA

Aby nie bawisz się Waćpan moją przychylnością ;))

ocenił(a) film na 10
dasari

Nie śmiałbym w Waćpanny obecności bawić się czymkowiek, tylko oczy w niebo skierowałem szukając Pani pośród Bogiń.

ocenił(a) film na 8
Nymphooo

@Nymphoo
Wydaje mi się że ocena Hilary Swank nazbyt surowa. :) Chciałbym żebyś jakoś rozwinęła swoją wypowiedź. Co konkretnie masz do zarzucenia ww. aktorce w tym filmie? Stwierdzenie, że "kompletnie się nie nadaje" jest cokolwiek mało mówiące. :)
W mojej ocenie kreacja Swank była bardzo ciekawa. Podobał mi się ten "hill-billy" akcent, pewna naiwność w sposobie wypowiadania się. Poza tym jak sama poniekąd zauważyłaś, Hilary miała ciekawe zadanie aktorskie, pierwsza połowa filmu, gdzie na ekranie jest jej pełno, biega, rusza się, wymierza ciosy, druga gdzie leży przykuta do łóżka i jedyne czym może operować to ekspresją twarzy. W obydwu przypadkach poradziła sobie moim zdaniem dobrze.
Czy nazwałbym to parodią boksu? No nie do końca, nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, niemniej bardzo podobał mi się rozwój bohaterki, od momentu gdy ciosy w worek były kompletnie "pchane", a sama zawodniczka nie ma pojęcia jak je zadawać, do chwili gdy Dunn zaczyna się nią zajmować i wyrabia technikę. I to też udało się Hilary Swank dobrze zagrać. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Cyku90

Cyku90 o takie opinie mi tutaj chodzilo jak widac sa jeszcze ludzie ktorzy potrafia swoje stanowisko madrze przedstawic i podeprzec je fajnymi argumentami:) panna hilary jako bokserka mnie nie uwiodla, natomiast w drugiej czesci zagrala fajnie,prawdziwie,byla wzruszajaca,aczkolwiek no jako bokserka jedyne co to mnie rozdraznila.czasem tak jest ze widzi sie kogos innego w danej roli,ja widzialabym wymienona wczesniej Michelle Rodriguez. Nie wiem czy jest sens sie wypowiadac bo znajac zycie zaraz wjedzie tu panna czy tam pan hra i naubliza wszystkim ode meneli nieukow itd chcac ogarnac swoje gimbusowskie kompleksy

ocenił(a) film na 5
Nymphooo

Hra wiesz co moze po prostu zaprosimy cie na watek pt jeb a c gimbusa hra? Tam bedziesz mail lub miala bo dalej jak widze sie nie potrafisz okresilic,pole do swojego psudo filozofowania wytykania innym bledow gustu filmowego jak i ROWNIERZ ( check out mu ortography,bitch!) bo widze ze emdyne co robisz w swoim marnym i nedznym zyciu to wbijasz sie na fora trollujesz robiac z sieie posmiewisko. Ej kto cie tak skrzywdzil? To byl bardzo niedobry pan! Kazdy jest z agencji kazdy jest menelem a kto chowa sie za samotnym wvatarem z pedofilskim misiem?? Kto??? Jakies cos NIKT Wykarz sie ta swoja rzekoma i wyimaginowana DUMA (jak nie do konca wiesz co to takiego,a tak wnioskuje obserwujac twoje poczytania to defiinicje w intnecie znajdziesz) i po prostu tak jak apisalam wczesniej wy, pier da laj. Oltarz hilary swank sobie zrob i ron gorzkie lzy ze nie kadzej podobala sie jej rola w tym filmie hahaha. Uh oh i ah hahahahah-teraz to zinterpretuj podpowiem ci idac twoim tokiem rozumownia bo mysleniem tego nazwac sie nie da -menel w agencji towarzyskiej hahaha i hra obciagajaca mu na kolanach a w angrode dostanie miiisaaaaaa nie martw sie hra istnieja jakies tam organizacje dla dzieci wiesz skrzywdzonych ,na pewno zglosimy tam twoj przypadek Pozdro gimbusie,a teraz pisze na szybko i nie bede wertowala jak poszla mi ortografia i interpunkcja abys miala co uwzgeldnic w swojej pyskowce hahahhaa

ocenił(a) film na 5
Nymphooo

Tak wiec nim hra znajdzie i wytknie wszystkie bledy ortograficzne -pozwolmy sie dziecku pobawic w doroslego, cieszy mnie ze na tym formu znalazlo sie kolejne dziecko wacpannujace sie z hra nie wiem moze sa z tego samego sierocinca lub se ze soba jakos spokrewnione,ale jakies zjadanie literek i spijanie abrozji to wiecie co ... Eh sekta hahahahha coz zrobic wszedzie sa.a a moglam sie spodziewac juz po tym podoflskim misiu z ktorym hra rozmawia jak wczesniej to napisala i og wie co jeszcze robi z tym misiem. Eh hra jak troche urosniesz to naprawde napij sie z menelami a potem idz do agencji to jedyna droga jaka dla ieie widze. I nie tnij sie gimbusku to ze nikt cie nie kocha to nie twoja wina w sumie .po prostu wiesz urodziles urodzilas sie zjeb em i jako zje bus juz umrzesz :(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
HRA

Ja również w pełni się z Tobą zgadzam. Kreacja Hilary rewelacyjna!

ocenił(a) film na 10
HRA

a co to za blokowanie moich komentarzy? To nie ja tu byłem nieuprzejmy.

ocenił(a) film na 3
HRA

Jesteś jakimś fanatykiem czy co ? Wszędzie Cię tu pełno ...

ocenił(a) film na 10
Piotrek14

Piotrku drogi, bardzo dziwny jest twój trolling. Przydałby ci się drobny remont pod sufitem, póki nie jest za póżno.
z serca radzę

ocenił(a) film na 6
HRA

Radzę przyhamować i zliczyć ilość postów które Ci zablokowali a znajdziesz prawdziwego trolla.

Żeby nie zaśmiecać dodam że ms. Swank mi również nie pasowała do tej roli, już chyba lepiej wypadła by Bullock którą brali pod uwagę wcześniej.

ocenił(a) film na 10
czarkowskY

ano blokują, taki to już naród konfidentów. Mądry forumowicz ma zawsze pod górkę.

ocenił(a) film na 10
Nymphooo

twoja stara:) rly koles....ona była swietna....tzn swank:) pzdr

goraca_bulka

"Twoja stara" - o jeeeej, jakież to jest oryginalne i po prostu świetne, idealne dla zdesperowanych nastolatków grasujących w sieci. Taka dobra rada dla każdego - polecam przełknąć gorzkie rozczarowanie i pogodzić się z tym, że zdanie innych może różnić się od naszego i nie ma potrzeby na kogoś za to najeżdżać. "Koleś" - bardzo adekwatne, kiedy zwracasz się do dziewczyny. Zapewne gdyby filmweb był prawdziwym życiem, to pewnie byście komuś wepchnęli nóż w serce, bo nie zgadzam się z waszą świętą opinią.
Tak. Oczywiście.

ocenił(a) film na 10
Mimoza_18

nie spinaj sie....zartowałem....pzdr

goraca_bulka

...chyba więc masz kiepskie poczucie humoru. Dopracuj trochę żarty, bo ciężko tamtą wypowiedź odebrać jako jeden z nich ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Nymphooo

napij sie melisy choc prawdopodobnie i tak nie pomoże:) chopa se znajdz a nie....na wypowiedzi ci sie zebralo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones