PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123697}

Za wszelką cenę

Million Dollar Baby
7,8 275 445
ocen
7,8 10 1 275445
7,9 34
oceny krytyków
Za wszelką cenę
powrót do forum filmu Za wszelką cenę

Czytam tutaj w niektórych komentarzach, ze film jest na gimbusów...zapewne pisał to właśnie jakiś gimbus, który chyba nie zrozumiał filmu.
Film jest bardzo emocjonalny, czasem z podtekstami. Na początku trochę bawi, przede wszystkim jest brutalny. Brutalny jest do końca, ale zdecydowanie przestaje bawić. 40 minut filmu przepłakałam.
Gra aktorska była świetna.
Daje 10. Polecam każdemu.

ocenił(a) film na 5
metalheard

to mało widziałaś. a za ten taboret powinni dostać oskara za najlepsze efekty albo jakieś wyróżnienie w kręgach s-f. przyznaje ze film jest poruszający jednak fabularnie leży. pozdrawiam

matepar

mamy tu prawdziwego krytyka :D

ocenił(a) film na 10
metalheard

Jak oglądałem pierwszy raz to mnie wgniotło w fotel. Teraz płaczę już praktycznie od początku bo wiem jak się skończy. Piękny film, jeśli ktoś miał do czynienia ze sportem to dotyka go jeszcze bardziej.

ocenił(a) film na 7
Marian381

Tylko czy jest możliwym aby przegrała walkę o mistrzostwo? Kiedy leżała w szpitalu pomyślałem, że przynajmniej ma kasę za zwycięstwo, nagle pojawia się info o porażce...chodzi mi oczywiście o dyskwalifikację mistrzyni, miała już jedno ostrzeżenie i zadała na koniec cios po gongu. Czy to jest możliwe, że w tamtych czasach przepisy nie uwzględniały faulu po czasie?

ocenił(a) film na 10
ramona23

No fakt ja tez myślałem ze wygrała przez faul taktyczny, mozna powiedzieć lekkie niedociągnięcie ale jednak filmmiazga w każdej postaci:> Uwielbiam tą babke:)

ocenił(a) film na 10
metalheard

Dałbym 20, gdybym tylko mógł. Jak na ironię, film początkowo nawet bawi. Znajdziemy w nim wiele zabawnych scen. Jednakże koniec... tak jak już wspomniano - wgniata w fotel. Poruszający to chyba odpowiednie słowo. Poruszający jest los kobiety, która walczyła o swoje marzenia. A także los trenera, który spełniając jej ostatnią wolę po prostu się wypalił, stracił wszystko. FIlm jeden z najlepszych jakie oglądałem. Wart poświęcenia 2 godzin, co do minuty.

użytkownik usunięty
HimuraKenshin

Szacun :) zgadzam się z Tobą.

ocenił(a) film na 9

Przyłączam się. Chylę głowę przed grą aktorską , fabułą i reżyserią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones