PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655404}
9,1 10
ocen
9,1 10 1 10

Tiger's Curse
powrót do forum filmu Tiger's Curse

Obsada

użytkownik usunięty

Luke Pasqualino na Dihrena!

wszyscy hindusi są do siebie podobni więc to nie ma znaczenia, ale Ren nie byl typowym hindusem więc może byc kazdy chlopak z ciemniejsza skóra i niebieskimi oczami

Zgadzam się w stu procentach! Od razu pomyślałam o nim, gdy zaczęłam zastanawiać się na obsadą :)

moglby byc

M. Night Shyamalan na reżysera!

guga_buzka

Według mnie Kishana powinien zgrać Mails Szanto

Isabelle12344

Raczej Miles Szanto

Isabelle12344

pasuje, chociaz brakuje mu typowej hinduskiej urody

guga_buzka

No racja ale ciężko znaleźć aktora który mógłby go zgrać

Isabelle12344

Miles Szanto chyba jako jedyny pasuje

Isabelle12344

Ian Somerhalder pasowałby mi na Kishana, ma taką samą pewność siebie w oczach jak postać w książce, nie pozwoliłabym również żeby ktoś z urodą chłopca, taką jaką posiada Luke Pasqualino, zagrał odważnego i jednocześnie nieziemsko przystojnego Dihrena. Niestety nie ma jeszcze swojego kandydata na to stanowisko, aczkolwiek musi być to osoba wyjątkowa ;)

Sonea190

Oczy może ma dobre ale nic więcej. Ian Somerhalder jest super aktorem i bardzo go lubię ale on do tej roli kompletnie nie pasuje, po pierwsze jest za stary w ogóle do niego nie pasuję.

Isabelle12344

Ian za bardzo utrwalił się w mojej głowie jako Damon i pewnie nie tylko mnie, więc jego odbiór w tym filmie przynajmniej dla mnie by się gryzł i po za tym tak jak mówisz jest za stary, a wizualnie to już w ogóle mi nie pasuje;

Isabelle12344

Gdyby Sendhil Ramamurthy był o 20 lat młodszy to dla mnie on by pasował na Kishana, ale w obecnym stanie miło by było go zobaczyć wcielającego się w postać pana Kadama, który rónież jest jedna z ważniejszych postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones